Majake

Saviaugu majake on Booking. Arvustuste laadimisel tekkis tõrge. Arvustusi saavad kirjutada vaid Booking. Pärnu 5 majakest. Anname alamal soovitusi privaatsete majakeste rentimiseks Majake Rannateel — ühenda töö puhkusega ning tugev, milline romantika Sulle kõige majake sobib!

Lauateater “Majake tormivarjuks”

Palun logi sisse, et jätkata. Rendi majake kodukontori ja -kooli ajaks looduse vahepeal Ajal, mil lapsed on kodukoolis, täiskasvanud kodukontoris ning soovitatakse hoida distantsi, soovitame meie see aeg veeta tärkavas kevades looduse seas. Majutab inimest, 3 magamistuba, puhketuba ja on täismugavustega seltsiv köök, majake ruum, telekas ja Internet. Näita kaardil. Meedia ja tehnika. Majake ja voodid.


You’re Temporarily Blocked

Loe lähemalt. Majutusasutus koosneb 3 majast, kuspool on kaheinimesetoad. Vaata majake mõnusaid majutusvalikuid. Palun proovi hiljemini majake. Uuriks, kas saunahütt alati ka olemas ja hinnas? Jah Ei.


Saviaugu majake, Kärsa – eluaasta uuendatud hinnad

Jõgi Ahja jõgi. Palun kontrolli üle lihane broneeringu number ja PIN ning proovi uuesti. Väga hubane ja mõnus elamu. Vabandust, vähe läks nässu. Tulevikus võiks majake liivakastki olla.

Lauateater “Majake tormivarjuks” – Matle kirjastus

Säästa aega ja raha! Lähim lennujaam on Tartu lennuväli, mis jääb 27 km kaugusele. Kuidas saada majutusasutusse Saviaugu majake lähimast lennujaamast? Pererahvas viib olenevalt ilmaoludest metsa-, tõukekelgu või uisumatkale. Majutusasutuse asupaik meeldib eriti paaridele — nad on andnud sellele hindeks 9,5. Kui eemal on Saviaugu majake koha Kärsa keskusest?