Kasvuturvas Biolan

Maalriteibid Kahepoolsed teibid Ehitusteibid Eriteibid. Sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede kasvuturvas biolan köögiviljade aluspinnamullaks ning mullaparanduseks kõikjale aias. Minu kasutajakonto. See sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks ümberringi aias. Kasutamine Tooteteave. Istikute kasvatamine: Biolani Universaalne Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks.

Kasvuturvas BIOLAN 180l

Kaablid Paigalduskaablid Juhtmed Kummikaablid Jõukaablid. Taimedele piisab Biolani Universaalse Kasvuturba toitainevarudest kasvuturvas biolan suveks. Skip to the end of the images gallery. Vali rajoon maakond : – Vali lään või linn. Redelid ja tellingud.


Rohkem vaateid

Kasvupinnase kordategemine: Väetiselisandiga Universaalne Kasvuturvas on kokkusobiv kasvupinnase parandusaine nii kuivadele liivapinnastele nõnda ka tihedatele savipinnastele. Lillede ja köögiviljade arendamine: Biolani Universaalne Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas hüljatult või mullaga segatult. Biolani Kasvuturvas biolan sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Sillutuskivid kasvuturvas biolan Klinkersillutuskivid Geotekstiil Teeparandussegud Liivatuskonteinerid Sademevee ärajuhtimine Jalapühkimisrestid. Kasutamine Tooteteave. Biolan Loodusväetis Biolani Loodusväetis on valmistatud kuivatatud ja granuleeritud kanasõnnikust.


Biolan Universaalne Kasvuturvas

See sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks ümberringi aias. Sain aru. Sooviga laiendada omane toodete ja teenuste pakkumist üle Eesti, käivitas Soosing OÜ Kasvupinnase parendamine: Väetiselisandiga Universaalne Kasvuturvas on kõlblik kasvupinnase parandusaine nii kuivadele liivapinnastele nõnda ka tihedatele savipinnastele. Kaablid Paigalduskaablid Juhtmed Kummikaablid Jõukaablid. Nt tomati ja kurgi lupjamine: 0,5 kasvuturvas biolan kanasõnnikugraanuleid istiku kohta 3 kasvuturvas biolan suve jooksul.

Universaalne Kasvuturvas Biolan 50 l

Nelja aluse Biolan toodete tellimisel üle Eesti veondus prii. Septikud ja mahutid. Keel: ee ee ru fi. See sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks ümberringi aias. Loe lisaks ».